Infolinia

669-593-000

Kontakt e-mail

sklep@tiktaki.pl

Pn-Pt

10:30 - 18:30

Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

TIMEX

( ilość produktów: 195 )

Timex to amerykańska marka wiodąca prym w produkcji zegarków sportowych z zaawansowaną technologią pomiarową, ale posiada w swojej ofercie również klasyczne czasomierze , których styl podąża za bieżącymi trendami modowymi.
Oferta tej firmy jest niezwykle szeroka dlatego też z pewnością każdy klient znajdzie tutaj zegarek, który będzie mu najbardziej odpowiadał. Wśród modeli znajdują się kolekcje dedykowane młodzieży, sportowcom, a także zegarki na wyprawę czy też typowo męskie, damskie i dziecięce. Poszczególne model różnią się stylistyką, funkcjonalnością, a także materiałami, z jakich są wykonane. 

Charakterystyczną cechą zegarków Timex to podświetlenie INDIGLO pokrywające całą powierzchnię tarczy. Serie sportowych modeli posiadają wysoką wodoszczelność,  część z nich wyposażona jest w rozbudowany stoper z międzyczasami, pamięć treningów, różnego rodzaju timery czy nawet monitor serca. Nowoczesna technologia to również nadajniki GPS stosowane w bardziej zaawansowanych modelach. 

Początki firmy sięgają 1854 roku , wtedy działała pod nazwą Waterbury Clock w Naugatuck Valley w Connecticut. W czasie I Wojny Światowej rozpoczęto produkcję zegarków na rękę, a w 1933r. firma stworzyła pierwszy licencjonowany zegarek z Myszką Miki. II Wojna Światowa przyczyniła się do zmiany nazwy firmy na U.S. Time Company. W 1950 rozpoczęto produkcję zegarka naręcznego Timex, zasłynęła  wtedy serią reklam przedstawiających produkt poddawany różnym testom, jak np. zrzucenie z zapory Grand Coulee. Wkrótce firma zmieniła nazwę na Timex Corporation, a sprzedaż sięgnęła ponad 500 milionów zegarków.

Pokaż tylko
Rodzaj
Mechanizm
* Wodoszczelność
Szkło
* Koperta
* Pasek/Bransoleta
* Zapięcie paska/bransolety
* Podświetlenie
pixel